БУДІВНИЦТВО КАРКАСНИХ БУДИНКІВ

В Україні зростає популярність будівництва каркасних будинків. Завдяки цьому напрямку замовники отримують якісне та тепле житло, що підходить під будь-яку пору року досить у короткі терміни та за низькою ціною.
Світовими лідерами у зведенні будинків за каркасною технологією є передові країни:
 • Канада та США трохи більше 90%
 • Швеція близько 80%
 • Шотландія близько 75%
 • Україна близько 20% і ця цифра з кожним роком зростає
Image

ОСОБЛИВОСТІ КАРКАСНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Завдяки вибірковій або комплектації «мінімум» можна побудувати каркасний будинок під ключ за прийнятною ціною, якщо Вам не потрібен повний комфорт відразу після побудови дачного будинку. Стандартний комплект включає лише необхідні конструкції для будівництва, а саме фундамент, силовий каркас, обробка зовні (зовнішній контур) перекриття і покрівля.
Наші професіонали у складі бригади можуть звести чудовий будинок за місяць, а за подальшої повної комплектації, через два тижні він буде готовий до проживання.

ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТАЦІЙ

Ви можете вибрати одну з трьох наших комплектацій або скласти індивідуальну, базуючись на бюджеті та виборі матеріалу:
Комплектація
Комплектація "ЗОВНІШНІЙ КОНТУР"₴ 7 100 м²
Дачне проживання. Перебування при температурі від +10°C
На даному етапі можливість заморозити будівництво. Не увімкнено утеплення. Включено: зовнішнє оздоблення, фундамент, коробка, перекриття, вікна, двері, покрівля.
 
Комплектація
Комплектація "ЛАЙТ" ₴ 8 500 м²
Будинок із можливістю відвідування взимку. Зручне перебування при температурі від -10°C до +30°C. Включено стандартне утеплення, зовнішнє оздоблення, ізоляція, фундамент, перекриття, вікна, двері, покрівля, вентиляція, електрика.
 
Комплектація
Комплектація "КОМФОРТ"₴ 10 300 м²
Для цілорічного проживання. Зручне перебування при температурі від -30°C до +35°C. Включено утеплення, зовнішнє та внутрішнє оздоблення, фундамент, перекриття, вікна, двері, покрівля, вентиляція, заставні комунікації, електрика.
 

ОСНОВИ БУДІВНИЦТВА КАРКАСНОГО БУДИНКУ

Основною перевагою "каркасників" (саме так у побуті називають каркасні будинки) є швидка швидкість будівництва будівлі. А головною відмінною особливістю та перевагою в порівнянні з будинками з бруса або цегли є невелика вага, а також відсутність необхідності в усадці та усиханні, що дає можливість відразу приступити до чистового оздоблення будинку, що досить важливо у сучасних умовах та темпі життя.

ПИРІГ КАРКАСНОЇ СТІНИ

Image

ТЕХНОЛОГІЯ КАРКАСНОГО БУДІВНИЦТВА

Каркасна технологія будівництва полягає в наступному: основою будинку служить каркас з дощок, які міцно пов'язані в просторову раму (силовий каркас), що зв'язує стіни, перекриття між поверхами, підлогу, кроквяну систему, а також фронтони.
Наступним етапом проводиться зовнішня обробка, а саме прокладання волого та вітрозахисних плівок, після чого в хід йдуть оздоблювальні матеріали, такі як імітація бруса, дерев'яна вагонка, короїд, сайдинг, ОСБ плити та інші оздоблювальні матеріали.
Після цього утеплюють стіни каркасного будинку спеціальним утеплювачем, який не осідає з часом витраченого між етапами будівництва каркасів. Для утеплення застосовується утеплювач з базальтової вати (кам'яна вата), так як він не є горючим, і не осідає.
Компанія СІЛАМЕТ працює виключно з якісними виробниками утеплювачів, такими як ТЕХНОНІКОЛЬ (техноблок, роклайт), Rockwool (Лайт Баттс, Парок, Парок екстра). Саме ці матеріали для утеплення повністю відповідають усім правилам та нормам при будівництві будинку. Вони екологічні, пожежобезпечні і можуть бути використані як захист від вогню.

ПИРІГ ПОКРІВЛІ

Image

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

По завершенню встановлення теплоізоляції стін проходить пароізоляція зовнішнього контуру з проклеюванням швів (створення герметичного контуру).

Після чого можна приступати до чистової внутрішньої обробки. Враховуючи, що стіни каркасника не дають усадки, їхню обробку можна починати відразу ж після завершення етапу будівництва. Для цих цілей можна використовувати вагонку ПВХ, євровагонку, імітація бруса, блокхауз, гіпсокартон для подальшого обклеювання шпалерами і т.д. Процес будівництва даху та його пристрій не має відмінностей від інших. Покрівля каркасних будинків виконується з будь-яких покрівельних матеріалів, будь то метало-черепиця, бітум, черепиця з натуральних порід, піщано-цементна черепиця, композитна та інші.

ПИРІГ ПІДЛОГИ

Image

ПЕРЕВАГИ

 • це найбюджетніший варіант будинку на будівельному ринку;
 • легка дерев'яна конструкція не потребує складного фундаменту;
 • готові каркасні будинки здатні витримати перепад температур від -60 до +60 ° C, забезпечивши комфортні умови всередині будинку;
 • це швидкомонтований тип будинку, після будівництва не потрібно часу для усадки будівлі, він готовий виконувати свою функцію;
 • будинок має гарні тепло і звукоізоляційні показники, що дозволяє комфортно проживати цілий рік;
 • каркасні будинки довговічні, вони можуть прослужити понад сто років;
  основні матеріали виробництва – деревина, екологічно чисті;
 • будинки за каркасною технологією, найкращий варіант у сейсмонебезпечних зонах;
 • різноманіття варіантів оздоблення фасаду та інтер'єру будинку;
 • можливість виконувати будівельні роботи будь-якої пори року;